Новини

2017-03-17

Вінницька обласна рада вимагає прийняти закон про окуповані території

Вінницький обласний осередок «Об’єднання «Самопоміч» від початку блокади був на стороні патріотів, які вимагали звільнення всіх полонених українців, які утримуються в ОРДЛО, припинення вантажопотоку між Україною та ОРДЛО, прийняття закону про окуповані території. Тож призначення позачергової 16-ї сесії Вінницької обласної ради з єдиним питанням порядку денного про звернення до керівних органів держави про припинення згубної торгівлі та покарання тих посадовців, які допустили силовий розгін мирних людей на залізничній колії обласна фракція «Об’єднання «Самопоміч», вважала єдиним можливим способом приборкати пристрасті, які вирували в суспільстві.

Але обласним депутатам інших фракцій (зокрема, БПП, Радикальної партії, Аграрної партії) знадобилося аж два дні, щоб зібрали кворум і проголосували за звернення до Президента Петра Порошенка, Прем’єр- Міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія аби ті належним чином і згідно з вимогами громадськості відреагували на критичну ситуацію щодо торгівлі з ОРДЛО. Саме торгівля на крові стала тим кричущим фактором, який потягнув блокаду залізничних колій патріотами, силовий розгін редуту 116 добровольчого батальйону та подальшу напружену ситуацію в суспільстві.

Про перипетії дводенних дебатів і пошуку політичного компромісу на фоні блокування СБУ, паління шин та перекриття головної вулиці у місті Вінниця – в відео сюжеті

https://www.youtube.com/watch?v=pq9NH5x_FbY