Новини

2017-09-22

Вінницька “Самопоміч” гуртує молодь

На Вінниччині починає функціонувати новий молодіжний рух політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Очільниками “молодіжки” стали вмотивовані, запальні й активні вінничани.

Рух має на меті побудувати успішне місто, з якого не хочеться від’їжджати молоді, виховати  у молодого покоління  любов  до рідного міста та повагу до його мешканців. В планах команди залучити молодь  до активного громадського та політичного життя, а також створити умови для залучення молодих людей до розв’язання актуальних суспільних проблем на загальнодержавному та місцевому рівнях. Ну і, звісно, пропагувати  здоровий спосіб життя.

Все це команда молодіжного крила «Самопомочі» збирається втілити за допомогою соціальних проектів (волонтерство, соціальне репетиторство), освітніх програм ( семінари, тренінги, форуми, обговорення), а також молодіжних подій (акції, флеш-моби, корисне дозвілля). Молодіжний рух «Об’єднання «Самопоміч» сам визначає свій формат, вектор, місію та бачення. Саме такому руху немає аналогів в Україні.

Команда Вінниччини відвідала 3-денний захід в м. Тернополі, під час  якого напрацювала  магнетичні для молоді проекти від молодіжного крила «Самопомочі», розробила ідеї, а також створила  комунікаційну стратегію.

В планах взяти участь у Форумі ідей, який буде проходити в Харкові, де представники з різних міст України зможуть обмінятись досвідом та напрацювати новітні проекти з подальшим втіленням у своєму місті.

Віриш у зміни? Маєш ідеї та проекти, які допоможуть зробити Вінницю та Вінницьку область успішними? Мрієш про кар’єру політика? Знаєш, як перетворити своє місто для молодих і активних?

То ти  – такий, як і ми! Долучайся до команди молодих та свідомих!

З нами ти зможеш реалізовувати свої проекти, пройти стажування та навіть працювати у нашій команді.