Новини

2018-07-05

«Вінницькі маршрутки у пікові години перевантажені», – Олександр Зєрщиков

На останню сесію Вінницької міської ради перед депутатськими канікулами винесли багато питань, пов’язаних з реалізацією інфраструктурних проектів, виділенням десятків мільйонів гривень на підтримку швидкої допомоги, лікарень та на утеплення дахів шкіл. Депутати також розглянули питання пасажирських перевезень у місті.

«Є дуже багато скарг від вінничан на деякі приватні маршрути громадського транспорту, зокрема 16-А, 17-А, 23-А, стосовно безпеки та комфорту перевезення цими транспортними засобами. Це підтверджується і протоколами поліції, які складають за перевищену кількість пасажирів у маршрутці. Справа в тому, що маршрутки у пікові години перевантажені пасажирами і на деяких зупинках просто не зупиняються», – озвучив проблему в сесійній залі депутат від «Самопомочі» Олександр Зєрщиков.

Міський голова Сергій Моргунов повідомив про впровадження в громадському транспорті Вінниці із січня наступного року електронного квитка, який міг би покращити ситуацію з перевантаженням на деяких маршрутах. Однак відповідальний за «е-квиток» у місті Володимир Романенко, каже, що система фіксуватиме лише пасажирів, які заходитимуть до транспорту.

«За деякими ознаками можна буде визначити чи є перевантажений транспорт,  але однозначно сказати яка реальна ситуація неможливо буде», – зазначив директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко.

«Погоджуюся, що насьогодні з приватними перевізниками необхідно посилено працювати, тим паче вони на минулому засіданні виконкому ініціювали підвищення тарифу. Тому ми повинні забезпечити для вінничан якість перевезення та їхню безпеку в маршрутках», – заявив міський голова Сергій Моргунов.

Питання з недосконалим перевезенням пасажирів на приватних маршрутах громадського транспорту міський голова доручив вирішити своєму заступнику Миколі Форманюку.