Новини

2018-02-06

Вінницькій лікарні передали реабілітаційний автомобіль

Громадська організація «Вінниця – безпечне та комфортне місто» разом з німецьким благодійним фондом міста Більфельд передали реанімаційний автомобіль для Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.
– Ми вже 25 років допомагаємо Україні всім, чим можемо. Особисто для мене це грає важливу роль у житті, адже мені Україна завжди була близькою і рідною. Ми почали з допомоги одній дитині, а тепер допомагаємо великій кількості структур по всій Україні. Мені приємно, що українці так тепло приймають нас і сприяють розвитку своїх міст, – Пітер Регар, керівник фонду.
– Поки-що це єдиний реанімаційний автомобіль в такій прекрасній якості та комплектації. Ми сподіваємося, що він врятує тисячі життів. Він має все необхідне обладнання, яке допоможе зберегти дорогоцінний час і надати невідкладну допомогу по дорозі у лікарню, – зазначив депутат Вінницької обласної ради Андрій Ковальов.
Окрім передачі автомобіля партнери також домовилися про подальшу співпрацю між лікарнями та департаментами Вінницької обласної та міської рад.

DSC_0572 DSC_0608 DSC_0630 DSC_0701