Новини

2017-12-31

Вітання голови Вінницької обласної організації

Закінчується ще один рік, коли ми крок за кроком виборювали своє право на вільне життя у вільному світі. Це часи – потрясінь і змін, часи загроз і шансів. Нині нам доводиться переживати стільки, скільки, можливо, випадає пережити не кожному поколінню.
Очищення корупції та неефективної бюрократії, очевидно, займе більше часу, ніж би нам хотілося. Але ми продовжуємо показувати усьому світу, що ми здатні бути народом, який має власну волю.
Ми повинні позбутися багатьох ілюзій, правильно почати дивитися на країну і світ та приймати вірні рішення. Ми маємо усвідомити, що житимемо в такій країні, яку самі збудуємо. І переконаний, нам вдасться побудувати таку країну, в якій діти будуть бачити світло і не будуть бачити зброї.
Більшість із нас зустрічатиме новорічні свята у мирних містах та селах. Я хочу, аби ми ні на мить не забували про тих, хто цими днями стоятиме зі зброєю в руках там, де війна. Тих, хто ціною власного життя бореться за мир в Україні.
Бажаю усім нам сил та мудрості впустити у свої домівки світло, ставати духовно сильнішими. Адже мир і добробут буде там, де кожен робитиме свою справу чесно і віддано.
Тож, нехай Новий рік принесе нашій країні процвітання, єднання та мир, а нашим родинам – тепло та злагоду!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!