Новини

2018-07-12

Волейбольний клуб Вінниччини підкорює Україну

Спорт – це важливий крок до здорового способу життя, це мужність та сила, він виховує вольовий характер людини. Заняття спортом гартують та дисциплінують людей. Такими переконаннями мотивувався член ініціативної групи «Об’єднання «Самопоміч»  Сергій Кушнір, коли створив Волейбольний Клуб «Еко-дім» ще в 2007 році. Зараз ВК носить назву «Серце Поділля» і за роки свого існування зарекомендував себе як один з найкращих волейбольних клубів України.

Клуб брав участь у чемпіонаті ліги «А-пілон» сезонів 2010-2016 рр., та чемпіонаті вищої аматорської ліги України сезонів 2014-2016 рр., обласних та всеукраїнських турнірах. Команда «Серце Поділля» завоювала бронзу волейбольної ліги «А-пілон» у сезоні 2012-2013, срібло — в сезоні 2013-2014, стала переможцем чемпіонату вищої аматорської ліги України та срібним призером ліги «А-пілон» сезонів 2014-2015,2015-2016. З часом Волейбольний Клуб досягав вершин майстерності вже у Вищій Лізі. У рік святкування першого 10-річного ювілею від створення, 2017 році ВК «Серце Поділля» завоював право боротися у Супер-Лізі України.

Потрібно популяризувати здоровий життя серед підростаючого покоління, тому вирішено створити молодіжне крило волейбольного клубу, яке готуватиме майбутніх професійних спортсменів. «У команду ми набираємо високих хлопців з Вінниччини віком від 11 років. Тренування здійснюються безкоштовно під пильними очима досвідчених тренерів тричі на тиждень — понеділок, середу та п’ятницю в Центральному парку Вінниця о 16.00. Якщо бажаєте подивитись або приєднатися до команди, будемо раді», — запрошує президент ВК «Серце Поділля» Сергій Кушнір.

Волейбол — це один із наймасовіших і найулюбленіших видів спорту. Позитивним у волейболі є його специфічна властивість — можливість самодозування навантаження. Це робить волейбол грою, доступною для людей різного віку.

Якщо у вас є бажання стати гравцем команди ВК «Серце Поділля» ви можете звернутися до тренера Валерія Миколайовича Копилова (0673048284) і домовитися про зустріч, або ж стати очевидцем тренування, прийшовши у зазначений час у Центральний парк.

ВК Серце поділля2

ВК Серце поділля1

ВК Серце поділля4