Новини

2018-03-16

Волонтерів з України, США, Білорусі, Італії, Польщі та Литви прийматимуть барчани

Місто Бар вибороло  перемогу в культурно-освітньому проекті «Будуємо Україну разом» (БУР) і став одним із дев’яти  міст, які протягом 2018 року будуть стоянками для волонтерського табору.

Команда волонтерів приїхала до міста на запрошення ГО «Актив. Бар». За словами депутата міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Мірчука, після зустрічей з керівництвом, активістами, журналістами, соціально-відповідальним бізнесом та благодійниками міста, було вирішено включити Бар у список переможців.

Отже, з 27 травня по 24 червня барчани прийматимуть  волонтерів з України, США, Білорусі, Італії, Польщі та Литви. Протягом місяця планується допомога з ремонтом приватних осель нужденним людям та благоустроєм  громадських просторів міста. Активні барчани теж долучатимуться до волонтерського табору та його намічених планів.

Ідея взаємодопомоги зародилася влітку 2014 року, коли організатори волонтерського табору «Будуємо Україну Разом»  побачили наслідки приватних руйнувань на Сході України і пересвідчилися в тому, що люди самотужки не впораються зі своїми проблемами. Впродовж двох місяців силами 80 волонтерів вдалося відремонтувати 25 квартир в Краматорську. Однак, зважаючи, що по всій країні є люди, які потребують допомоги, вони вирішили розширити географію волонтерської роботи у межах країни.

За чотири роки БУР залучив майже півтори тисячі волонтерів, збудував 37 громадських зон, допоміг сотням сімей, які опинились в скрутних побутових і життєвих умовах.

Бар1