Новини

2017-06-19

Виставка-ярмарок робіт дітей з особливими потребами

Сьогодні відбулося відкриття Благодійного заходу – виставка-ярмарок робіт дітей з інвалідністю та вихованців Вінницького міського палацу для дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної під назвою «Світ без обмежень».

Суспільство не завжди розуміє і готове до спілкування з дітьми з особливими потребами, нам дуже хочеться більше показати не обмежені можливості, а необмежені таланти особливих діток. Дітки підготували мистецьку експозицію: “хенд-мейд” вироби, картини, аксесуари, печиво та інше розмаїття талантів.  Можливість показати свої витвори дозволяє дітям почуватися потрібними, однозначно, це підвищує їхню самооцінку,  а для родин з такими дітками це важливо для того, аби об’єднуватися, мати спільні заходи та інтереси.

Усі охочі мають змогу вільно відвідати виставку та подивитися на результати творчої, натхненної дитячої праці. У кожний свій виріб діти вкладали душу, тому їхні роботи вийшли оригінальні та унікальні. Дякуємо всім людям з добрими й відкритими серцями, хто бере участь в наших акціях й допомагає тим, хто дуже-дуже чекає на здійснення мрії.

Виставка триватиме до 23 червня, всі зібрані кошти будуть направлені виключно на потреби дітей з особливими потребами.

Організатори: Вінницька міська Рада, Департамент освіти міста Вінниці, Вінницький міський палац дітей та юнацтва, голова Вінницької районної організації Політичної організації “Об’єднання “Самопоміч”  Катерина Поджаренко.

За підтримки: депутата Вінницької обласної ради ПП “Об’єднання “Самопоміч”, голови Вінницької обласної Політичної організації  “Об’єднання “Самопоміч” Ігоря Хміля,  депутата Вінницької обласної ради ПП «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Ковальова, депутата Вінницької міської ради ПП «Об’єднання «Самопоміч» Володимира Околіти та голови Тульчинської районної організації Андрія Поджаренка.

Особлива подяка: голові БФ «Розвиток», члену  ПП «Об’єднання “Самопоміч», та мамі особливої дитини  Олесі Самойленко.