Новини

2017-07-07

Як народжуються шедеври

Юні таланти Тростянецького району разом з активістами «Об’єднання «Самопоміч» святкували Івана Купала і творили квітку папороті, яка за повір’ями дарує комусь успіх, комусь – гарний урожай, а комусь – кохання всього життя. Фантазія дітей безмежна, тож квітки папороті у петриківському стилі від Аріни Крохмалюк, Влада Гуза, Влада Грабика, Олі Горбань, Діани Дахненко стали унікальними. А Оля і Діана, крім того, святкували Івана Купала ще й в унікальних блузочках, які розписали самостійно, теж петриківською технікою.

Кочедижник, а саме так  в українській традиції називають ніким небачену квітку папороті, шукають у ніч на Івана Купала. І хоч зірвати вогняну квітку ще нікому вдавалося, та кожен із нас, напевне пробував її уявити. Створена вона і в уві талановитих дітей Тростянеччини, які вміють працювати у техніці петриківського розпису.

Активісти Об’єднання «Самопоміч» Тростянецького району вдячні художньому керівнику Валентині Сергіївні за допомогу в організації іванокупальської майстерні та юним тростянчанам — за неперевершені творчі роботи, які стали прикрасою громадської приймальні “Об’єднання “Самопоміч” в Тростянці.