Новини

2018-03-18

Перший крок у політику

Півсотні молодих та перспективних вінничан взяли участь в «Школі помічника депутата» та здобули необхідні знання й навички для початку політичної кар’єри. Навчання відбувалося протягом чотирьох тижнів і за десять лекцій опрацювали головні напрями майбутньої роботи.

«Школа помічника депутата» проводилась у Вінниці вдруге. Вона безкоштовна та відкрита для всіх охочих. Навчання включало в себе основи проектного менеджменту, ораторське мистецтво, робота зі ЗМІ, основи роботи депутата обласної, міської і обласної рад та принципи громадської діяльності депутата.

«Ми націлені на  розвиток молоді, залучення їх до соціального та політичного життя міста. Наша команда підготувала програму так, щоб вона була цікава, лаконічна та інформативна. Лекторами були депутати Вінницької обласної та міської рад, представники громадських організацій та професійні тренери. На завершальному етапі навчання в школі наші учасники підготували проекти, які покращать місто та зроблять життя у ньому більш комфортним та приємним, допоможуть економити та розвивати інфраструктуру Вінниці», – розповідає Юлія Кононенко, куратор школи.

Учасникам організатори запропонували стажування у депутата обласної або міської ради. Відбір відбувався за проектами та співбесідою. Окремо або командою учасники за чотири тижні розробили 25 проектів, які охопили різні сфери життєдіяльності. Найпопулярнішими напрямками були житлово-комунальне господарство, екологія та освіта.

«Ми вислухали всі пропозиції учасників і об’єднали проекти за темами. В наших планах створити команди, які будуть працювати над конкретними напрямами та втілюватимуть свої проекти. Від нас вони отримають платформу для роботи та підтримку в реалізації проектів. Кожен з учасників – цінний для нас, адже це свіжі ідеї та бажання діяти», – зазначає Андрій Ковальов, депутат Вінницької обласної ради та організатор «Школи помічника депутата».

Окрім школи також є англомовний клуб, тренінги та лекції для саморозвитку, політичні та громадські проекти. Як запевнили організатори, в планах на найближчі два роки багато освітніх проектів, які активізуватимуть вінницьку молодь та допоможуть реалізувати себе у житті.

Школа помічника депутата1