Новини

2019-05-14

«Якщо Президент готовий працювати з 19 травня, – зібралися, проголосували і поїхали», – Садовий

Фракція «Самопоміч» у парламенті підтримує призначення інавгурації новообраного Президента на 19 травня, а також має тверду позицію щодо необхідності якнайшвидшого ухвалення нового виборчого законодавства та зняття недоторканності із народних депутатів. Про це в ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив лідер партії Андрій Садовий.

«З 21 квітня (дати проведення другого туру виборів, – ред.) до сьогодні на війні загинули 13 хлопців, 30 отримали поранення. А ті мами, які чекають, що визволять полонених з Росії. Для них важливі години, а не дні.

Якщо новообраний Президент готовий приступати до роботи з 19 травня, – зібралися, проголосували і поїхали. Які можуть бути дискусії?» – сказав політик.

На його переконання, довіра людей до парламенту зараз на дуже низькому рівні. Але парламент, якщо хоче себе реабілітувати, то він ще може це зробити. «Якщо протягом 2 тижнів парламент ухвалить два закони – зніме із депутатів недоторканність і ухвалить закон про вибори до парламенту на пропорційній основі з відкритими списками, можливо, він має моральне право лишатися. Якщо ні – гнати в шию і нема чого тягнути! Тому що користі з тої роботи не буде», – сказав Андрій Садовий.