Новини

2017-01-19

Юридичний супровід звернень громадян

До депутата Вінницької обласної Ради, члена фракції «Об’єднання «Самопоміч»  в облраді Ігоря Хміля звернувся мешканець с. Капустяни Тростянецького району Михайло Чорнокозинський  з питань невиконання ДП «Тростянецький спиртовий завод» судового наказу Тростянецького районного суду про стягнення боргу по заробітній платі.

Як пише заявник, спиртовим заводом з серпня 2016 року не виконується судове рішення про повернення йому заробітної плати. І це попри те, що завод починаючи з вересня 2016 року працював та сплачував заробітну плату іншим працівникам.

Станом на січень 2017 року ДП «Тростянецький спиртовий завод» перебуває у стадії банкрутства, слухання справи триває з 2008 року, на сьогоднішній день відбувається розпорядження майном боржника.

Для повного та всебічного розгляду звернення Ігорем Хмілем направлено депутатське звернення до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області щодо ходу виконавчого провадження у справі та очікується відповідь від останнього.

Слід зазначити, що Михайло Чорнокозинський не єдиний, хто постраждав від неправомірних дій дирекції підприємства щодо невиплати заробітної плати, за такі дії посадові особи останнього можуть понести кримінальну відповідальність відповідно до статті 175 «Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат» Кримінального кодексу України. Таким справам буде  забезпечено юридичний супровід.