Новини

2019-04-08

Замість змагання ідей і програм, українцям нав’язують битву аналізів

«Понад тиждень українці спостерігають за змаганням форм, а не змісту. Замість конкуренції  ідей, програм, алгоритмів вирішення важливих проблем, штаби обох кандидатів нав’язують громадянам «битву аналізів». Відбувається це передовсім тому, що ані Порошенку, ані Зеленському немає що демонструвати суспільству»,  – заявив народний депутат Роман Семенуха, коментуючи перебіг міжвиборчих перегонів.

За словами народного депутата, чинний Президент мав би прозвітувати перед українцями про свої п’ять років управління державою.

Адже у 2014-му він отримав колосальну підтримку і кредит довіри у першому турі виборів. «На жаль, Адміністрація Президента цю довіру системно нищила. Так само, як і державні інституції,  – зазначив Семенуха. – Тому підтримка Зеленського – це насамперед протест проти чинного Президента».

Своєю чергою, кандидат у Президенти, який отримав третину голосів виборців, мав би демонструвати свої цінності, вести дискусію стосовно суті, а не форми. «Однак, замість дискусії людям  пропонують імідж Голобородька. На жаль, це голос не за майбутню реальність, а лише за мрію.  Усі попередні зачарування українців завершувались колосальним розчаруванням: як це було за Ющенка у 2004-му чи Порошенка у 2014-му», – зазначив Роман Семенуха.

«Політики – це менеджери, яких українці наймають на роботу. А тому українцям потрібно навчитися не зачаровуватися ними, а ставитися вимогливо», – підсумував народний депутат.