Новини

2016-12-20

Завдяки зусиллям «Об’єднання Самопоміч» військові отримають більше фінансів

Рішення, ініційоване депутатом Вінницької обласної Ради, головою Вінницької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ігорем Хмілем, готувалося і розглядалося відповідними департаментами протягом кількох місяців. Мова йде про збільшення фінансування 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ, яка брала участь в антитерористичній операції від самого її початку і зараз виконує покладені на неї функції.
Бригада створена в 2014 році, дислокується в місті Гайсин Вінницької області, розміщується на території розформованого в 2013 році навчального авіаційного центру.
Командир військової частини В.Осипчук звернувся до Ігоря Хміля з листом, аби той посприяв у збільшенні фінансування частини в 2017 році в рамках Комплексної оборонно-правоохоронної програми «Безпечна Вінниччина — взаємна відповідальність влади та громад». За програмою, на військову частину передбачалося виділити 1 млн грн з обласного бюджету. Але при аналізі з’ясувалися потреби як мінімум в два рази вищими.
Для того, щоб проект рішення про збільшення фінансування став реальністю і потрапив до порядку денного сесії, Ігорю Хмілю треба було здолати чимало бюрократичних та технічних процедур. Питання збільшення фінансування військових певний час блокувалося, але наполегливість відіграла ключову роль.
На сьогоднішній сесії депутатський корпус підтримав ініціативу Ігоря Хміля і 59-а бригада в наступному році в рамках обласної програми отримає 2,6 млн грн. для своїх потреб.