Новини

2016-12-26

Жмеринська міськрада: викриття зловживань

«Об’єднання «Самопоміч» у Жмеринській міській раді представляє голова міського партійного осередку Олег Молдаван. Головними напрямками роботи депутата була боротьба зі зловживаннями у міськраді, домагання справедливого використання бюджетних коштів та їхнє спрямування на потреби жителів.

Що стосується депутатських запитів та звернень до органів місцевої влади з приводу використання бюджетних коштів, незаконної забудівлі міста, перешкоджання виділення земельних ділянок учасникам АТО то, за словами Олега Молдавана, такі звернення систематично ігноруються. Депутат від «Об’єднання «Самопоміч» констатує часті відписки з усіх принципових питань. Тому робота над цими проблемами триватиме й надалі.

Значною перемогою депутат Олег Молдаван вважає офіційну заборону внесків в навчальних закладах міста, які набули обов’язково-примусового характеру.

Що стосується особистої участі у житті міста, то за сприяння Олега Молдована було заасфальтовано прибудинкову територію по вулиці В.Брезденюка, 57.

Разом з вами небайдужими жмеринчанами команда «Самопоміч» змусила відповідні служби прибрати місто та вивезти сміття, яке з невідомих причин не вивозилось близько тижня. А за ініціативи члена політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Віталія Молдована міську вулицю Радянську було перейменовано на честь героя Небесної сотні Валерія Брезденюка.