Новини

2018-01-25

Жодна громада не залишається поза увагою

Депутат Вінницької обласної Ради від «Самопомочі» Вадим Соляник – єдиний з обраних в окрузі депутатів, хто постійно виїздить до громад та колективів Шаргородщини, аби прозвітувати й вислухати проблеми населення

З моменту депутатської діяльності Вадим Соляник поставив собі за пріоритет – звітувати про свою роботу перед територіальною громадою на відкритих зустрічах. Відтак, починаючи з 2016-го року, депутат активно відвідує села, селища, об’єднанні територіальні громади  Шаргородського та інших районів.

«Я намагаюся максимально комунікувати з сільськими, селищними головами та очільниками ОТГ, співпрацювати з колективами різних підприємств та організацій, зустрічатися з жителями кожної громади, звітувати перед ними про свою роботу, слухати пропозиції та зауваження людей», – зазначає Вадим Соляник.

Саме такі зустрічі є реальним інформаційним каналом, який дає можливість бачити щоденні проблеми жителів глибинки. До того ж це ще один із варіантів для селян дізнатися про свої права, про прийдешні реформи та державні процеси.

Найважливішою ділянкою роботи для Вадима Соляника є розгляд звернень громадян. Всього за звітний період було розглянуто близько 500 звернень від громадян. Депутатська приймальня не обмежується офісом, більшість звернень надходить безпосередньо під час виїзних зустрічей у селах. Ці звернення здебільшого стосувалися матеріальної допомоги, житлових питань, питань медичної допомоги, соціального захисту та пенсійного забезпечення, забезпечення законності та правопорядку, комунально-побутових проблем. У 129 звернень йшлося про прохання матеріальної допомоги. Відтак, за два роки депутатської діяльності з особистого фонду було витрачено 144600 грн.

Вадим Соляник інформує: «У мене працює постійна громадська приймальня, як депутата обласної Ради від «Самопомочі». Знаходиться вона за адресою: м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 252 (2-й поверх). Прийом громадян здійснюється у другий та четвертий четвер місяця з 10.00 до 12.00. Однак, ця приймальня не обмежується лише одним офісом. Мої виїзди у села і є тим інтерактивним методом збору звернень і підтримки зв’язку з людьми, які мене обрали».

Також щочетверга у Шаргороді за цією ж адресою функціонує і безкоштовна юридична приймальня. За два роки роботи цієї приймальні понад сотня жителів Шаргородського району отримали правову допомогу.

«У спілкуванні завжди закликаю людей бути активними та ініціативними. Долучатися до вирішення власних проблем через відвідування сесій, самоорганізовуватися та об’єднуватися задля спільної справи», – чи не на кожній зустрічі «самопомочівець» Вадим Соляник мотивує громаду бути небайдужими.

Люди хочуть і вимагають спілкування із владою. Тож після таких візитів напрацьовуються депутатські звернення, запити та проекти рішень, у яких порушені проблеми соціального захисту жителів Шаргородського району, розбудови інфраструктури в районі, підняті важливі питання життя громад.