Новини

2017-03-13

Життя на пенсії тільки починається!

13 березня  відбулося чергове відкриття нових груп комп’ютерних тренінгів «Світ Інтернету для кожного» для людей поважного віку.

Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Вчать тут найбільш корисних речей, починаючи з азів: як вмикати комп’ютер і користуватися мишкою, працювати в текстовій програмі Word, робота з папками та файлами, пошук та копіювання необхідної інформації в мережі Інтернет. Усім премудростям комп’ютерної справи відвідувачів старшого віку навчають тренери чотири рази на тиждень, протягом трьох тижнів на базі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва. Навчаються одночасно 3 групи по 10 осіб.
Тренінги проходять за ініціативою голови Тульчинської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Поджаренка та за підтримки депутата Вінницької обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Ковальова, депутата Вінницької міської Ради від «Об’єднання «Самопоміч» Володимира Околіти та голови Вінницької районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Катерини Поджаренко.
курси

 

 

 

 

 

курси1