Новини

2018-03-30

«Спільна робота задля Вашого комфорту», – Володимир Околіта

Звіт депутата Вінницької міської ради про діяльність за 2017 рік
Вже понад два роки я депутат Вінницької міської ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Попри те, що це моя перша каденція в міській раді, я поставив перед собою чіткі завдання та зробив суттєві кроки задля їх реалізації.
Одним з найважливіших принципів роботи кожного депутата має бути відкритість. Саме тому значну увагу я приділяю зустрічам з мешканцями мого округу. Це дозволяє чітко зрозуміти, що хвилює людей. Стараємося все записувати, аналізувати, долучати фахівців і вирішувати питання.

За 2017 рік завдяки спільній роботі з жителями округу, старших по будинкам, комунальним підприємств та органам місцевого самоврядування вдалося зробити наступне:

Ремонтні роботи та реконструкція прибудинкових зон:

– Поточний ремонт пішохідної зони між вулицями Тімірязєва та Некрасова з облаштуванням нового асфальтобетонного покриття та заміною тротуару біля приватних будинків;
– Капітальний ремонт колодязя громадського користування у дворі будинку на вул. А. Янгеля 24;
– У дворах будинків на вул. Замостянська 3 Стрілецька 48А та Янгеля, 24 були облаштовані сучасні контейнерні майданчики для збору відходів
– Зачистили аварійні декоративні насадження у дворах на Замостянській 3, Стрілецькій 48, Некрасова 3, 5, 9, 17, 11, 15, 13, 13А та А. Янгеля 24. Також обрізка аварійних дерев за сприяння міського обранця була здійснено на вул. Некрасова, Тімірязєва та Стрілецькій;
– Протягом 2017 року було здійснено капітальний ремонт дворів будинків № 3, 5,19, 17, 9, 15, 11, 13, 13А на вул. Некрасова з повним відновленням асфальтобетонного покриття, облаштуванням тротуарів,впорядковано зелені зони.
– На прохання жителів будинків на вул. Тімірязєва, 5; Янгеля 21 і 24 та Замостянській, 1 було виконано поточний ремонт їхніх прибудинкових територій;
– Капітальний ремонт доріг на вул.Стрілецькій (від палацу мистецтв «Зоря» до загальноосвітньої школи №30) та на вул. Некрасова (від школи №30 до «Хіміка»).
– Капітальний ремонт ґанків та допомогу у ремонті ліфтів і під’їздів. Мешканців будинку по вул. Замостянська,3

Разом з тим я долучився до підготовки громадських ініціатив. Це дало змогу реалізувати наступні проекти:

– Капітальний ремонт даху другого корпусу дошкільного навчального закладу №29 та заміна вікон на енергозберігаючі.
– Заміна вікон в загальноосвітній школі в с.Писарівка Вінницького району.
Освітлення алеї по вулиці Замостянська.

Невід’ємною частиною моєї роботи та життя є громадська діяльність. Протягом року вдалося реалізувати низку освітніх, культурних, спортивних та благодійних заходів. Підтримка всіх верств населення – обов’язкова справа кожного народного обранця! Про пророблену роботу та окремі проекти Ви можете дізнатися з розгортки газети.

Самопоміч-Околіта (2)_1 Самопоміч-Околіта (1)_2

Самопоміч-Околіта (1)_3 Самопоміч-Околіта (1)_4